WEB


LED STYLE jest polskim producentem wyświetlaczy LED.
Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem oraz sprzedażą tablic LED, ekranów LED, paneli LED.

Dlaczego my?

podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
zapewniamy szybką realizację zamówień
używamy diod najwyższej jakości od najbardziej znanych producentów
możliwość stworzenia wyświetlacza LED o dowolnych wymiarach
wyświetlacze LED są odporne na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne
oferujemy szeroki zakres ciekawych efektów wizualnych przy wyświetlaniu informacji
pełna gwarancja na produkt

Tablice LED – tanie i skuteczne narzędzie reklamy


To oczywiste, że rozwój Twojej firmy zależy od reklamy. Im więcej ludzi dowie się o niej, tym więcej klientów zyskasz. Nie każdy człowiek kupuje prasę lub w odpowiednim czasie włączy telewizor. Ponadto, reklama w mediach i telewizji to dość droga zabawa. Czy warto wydawać pieniądze na coś, co można reklamować na własną rękę? Nasza firma oferuje zupełnie inne podejście do reklamy.

Tablice LED – tanie i skuteczne narzędzie reklamy. Wielokrotne powtarzanie informacji znacząco wpływa na jej zapamiętywanie. Jasne, świecące litery mimowolnie i na długo pozostają w pamięci.

Wyświetlacze LED wiele razy zwiększają zainteresowanie Twoim produktem lub usługą, a dobrze skomponowany tekst zapewni ciągły napływ klientów. W deszczową i pochmurną pogodę zwykłe szyldy i tablice reklamowe wyglądają blado i nie zwracają uwagi, podczas gdy elektroniczne tablice wyglądają atrakcyjnie w każdej porze roku. Tablice LED informują o Twoich usługach i w dzień i w nocy. Wyświetlacze można natychmiast samodzielnie zaktualizować. To zastąpi zwykły nudny szyld i odświeży wygląd budynku.

Wyświetlacze LED można umieścić w dowolnym wygodnym dla Państwa miejscu – w holu kina, sali supermarketu, transporcie publicznym, w pomieszczeniach banków, butików, kawiarni i nocnych klubów, w poczekalniach dworców i lotnisk, na dachach budynków, przystanków i straganów, w siedzibie Państwa firmy.

Tablice LED są dostępne w różnych wersjach – do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego, w jednostronnych i dwustronnych wersjach. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości, nie boi się nieprzyjaznych warunków pogodowych, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sprzęt jest łatwy w montażu, bezpieczny w eksploatacji, zużywa mało energii elektrycznej. Możliwa jest regularna aktualizacja informacji. Obsługa elektronicznej tablicy nie wymaga od użytkownika specjalnych umiejętności, więc korzystać z niej może każdy. Można zaprogramować wyświetlanie informacji w odpowiednim czasie: nowe promocje, godziny pracy, numery telefonów firmy, animowane filmy, rabaty, logo firmy, reklama towarów.

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i uwzględniamy wszystkie życzenia. Wymiary tablicy LED są różne w zależności od zadań i miejsca położenia panelu. Wyświetlanie temperatury powietrza i czasu zwiększa widoczność wyświetlacza. Istnieje możliwość wyboru koloru i czcionki wyświetlanego tekstu. Oferujemy tablice LED jednokolorowe i wielokolorowe. Dostępny jest również szeroki zakres ciekawych efektów wizualnych przy wyświetlaniu informacji. Takie efekty wyświetlania nieustannie ulepszamy, biorąc pod uwagę opinie użytkowników.

Kiedy śpisz, wyświetlacze LED ciągle pracują. Stąd wniosek: nabycie tablicy LED – to maksymalny zysk przy minimalnych wydatkach.